Wedding

Śluby. Od lat specjalizuję się w fotografii ślubnej. W mojej ofercie znajdziecie zarówno reportaże z uroczystości zaślubin i wesela jak i pamiątkowe sesje  studyjne jak i plenerowe.

Fotografia ślubna – -Fotografia to moja pasja, poprzez którą wyrażam siebie oraz to jak postrzegam świat. Indywidualne podejście do każdego reportażu ślubnego jest moim atutem… Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Trzeba zadbać, aby była to chwila niesamowita, wspaniała i niezapomniana dlatego też, przed ceremonią jako Wasz fotograf ślubny omówię z Wami szczegółowy plan naszej współpracy, tak abyście byli w pełni zadowoleni z efektu końcowego, Najbardziej fascynujące jest dla mnie uczucie, Jednym naciśnięciem spustu migawki zapisuję ulotne chwile, które na fotografiach żyją wiecznie, nigdy nie jestem w stanie dokładnie określić ilości wykonanych zdjęć, ponieważ jest to uzależnione od zbyt wielu okoliczności. Połączenie mojego zaangażowania, doświadczenia w różnych rodzajach fotografii i zastosowanie profesjonalnego sprzętu firmy Nikon pozwala Młodej Parze powracać do tego dnia oglądając doskonałe zdjęcia z przygotowań, ceremonii zaślubin, zabawy weselnej…Całość pracy, dopełniają nietuzinkowe plenerowe fotografie, z dowolnie wybranego miejsca.

Dobry reportaż ślubny powinien zawierać przynajmniej pięć elementów. I tak w kolejności chronologicznej wszystko zaczyna się od

Przygotowań

Po których następuje pierwsza oficjalna część uroczystości czyli

Błogosławieństwo

Następnie dokumentujemy cześć najważniejszą

Ceremonię ślubna

I oczywiście czas pysznej zabawy czyli

Przyjęcie weselne

Na sam koniec to co uwielbiam i tu działa już moja wyobraźnia i pomysłowość

Plener Ślubny

By zdjęcia prezentowały się atrakcyjnie
Photomix

A że diabeł tkwi w szczegółach to…
Dodatki

Poprawiny.